Motivácia

Pondelková dávka motivácie – citáty (8.)

29. apríla 2013
Pondelková dávka motivácie – citáty (8.)
Každý pondelok vám pravidelne prinášame tri motivačné, inšpiratívne citáty uznávaných osobností, ktoré vám dodajú impulz pre ďalšie dni pracovného týždňa.

„Skutočným bohatstvom je zdravie, nie kúsky zlata a striebra.“
~ Mahatma Gandhi, indický mysliteľ a politik

„Cvičte, aby ste stimulovali, nie ničili. Svet nebol vytvorený behom dňa a ni vy nie. Stanovte si malé ciele a budujte smerom k ním.“
~ Lee Haney, kulturista, osemnásobný Mr. Olympia

„Ak nie ste ochotný pracovať tvrdo, nechajte to urobiť niekoho iného. Radšej by som bol s niekým, kto urobil hroznú robotu, ale dal do nej 110 %, ako s niekým, kto urobil dobrú robotu a dal do nej len 60 %.“
~ Will Smith, americký herec

Nečítali ste ešte minulotýždňové citáty?
Pozrite si ich teraz: Pondelková dávka motivácie - citáty (7.)