Motivácia

Pondelková dávka motivácie – citáty (9.)

06. mája 2013
Pondelková dávka motivácie – citáty (9.)
Každý pondelok vám pravidelne prinášame tri motivačné, inšpiratívne citáty uznávaných osobností, ktoré vám dodajú impulz pre ďalšie dni pracovného týždňa.

„Starajte sa o svoje telo. Je to jediné miesto, kde ste nútení žiť.“
~ Jim Rohn, niekdajší motivačný rečník

„Čas a zdravie sú dve vzácne aktíva, ktoré si neuvedomujeme a neoceňujeme dovtedy, kým nie sú vyčerpané.“
~ Denis Waitley, spisovateľ a konzultant lídrov

„Čím máte vyššiu úroveň energie, tým je vaše telo efektívnejšie. Čím je vaše telo efektívnejšie, tým sa lepšie cítite a viac budete využívať váš talent na produkciu mimoriadnych výsledkov.“
~ Anthony Robbins, odborník na osobný rozvoj

Nečítali ste ešte minulotýždňové citáty?
Pozrite si ich teraz: Pondelková dávka motivácie - citáty (8.)