Motivácia

Pondelková dávka motivácie – citáty (10.)

13. mája 2013
Pondelková dávka motivácie – citáty (10.)
Každý pondelok vám pravidelne prinášame tri motivačné, inšpiratívne citáty uznávaných osobností, ktoré vám dodajú impulz pre ďalšie dni pracovného týždňa.

„Rozdiel medzi niekým, kto je vo forme, a niekým, kto nie je vo forme, je, že človek, ktorý je vo forme, pracuje aj vtedy, keď sa mu nechce.“
~ neznámy autor

„Moje tajomstvo je obsiahnuté v trojdielnej formulke, ktorú som sa naučil v posilňovni. Ide o sebadôveru, pozitívny duševný prístup a úprimnú tvrdú prácu. Mnoho ľudí si je toho vedomých, ale len málo to aj praktizuje. Každý deň počujem niekoho hovoriť: ‘Som príliš tučný. Potrebujem schudnúť 10 kilogramov. Nikdy nevidím zlepšenie.’ Nenávidel by som sa, ak by som mal taký prístup, ak by som bol taký slabý.“
~ Arnold Schwarzenegger, kulturisticky šampión, herec a politik

„Ľudské telo je najlepším obrazom ľudskej duše.“
~ Ludwig Wittgenstein, rakúsky filozof

Nečítali ste ešte minulotýždňové citáty?
Pozrite si ich teraz: Pondelková dávka motivácie - citáty (9.)