Výživa

Recept: Malinovo-čokoladové proteínové koláčiky

13. júna 2013
Recept: Malinovo-čokoladové proteínové koláčiky
Máte chuť na koláčiky? Čo takto skúsiť malinovo-čokoládové proteínové koláčiky, ktoré majú nízky obsah tukov a kalórií. Jeden kúsok má len 45 kalórii, 3 gramy sacharidov a obsahuje 8 gramov bielkovín.

Info o recepte

Ingrediencie:

| 200 g malín (čerstvých alebo mrazených)
| 80 g proteínového prášku (čokoládového, prípadne vanilkového)
| 5 g kakaa
| 2 vaječné bielka
| 100 ml vody

Postup prípravy receptu:

1. Všetky ingrediencie spolu vložte do mixéra a poriadne pomixujte.

2. Na pekáč dajte papier na pečenie a naň vytvorte 10 kopčekov z pripravenej hmoty.

3. Predhrejte si rúru na 180 stupňov celzia a a pečte ich v nej asi 25 minút.

4. Pred konzumáciou ich nechajte úplne vychladnúť, aby trochu stvrdli.