SlovakFitness.sk

Motivácia 14. 04. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (15. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Meradlo úspechu? Šťastie, tvrdí Richard Branson

Mnoho ľudí si pri pomyslení na slovo úspech pomyslí na množstvo peňazí či významné postavenie v spoločnosti. Niektorí ho vidia v rodinnom živote či v šťastí. A práve šťastie je kľúčové aj pre britského miliardára Richarda Bransona.

Prečítajte si celý článok »

Citáty Warrena Buffetta o úspechu v práci s peniazmi i v živote

Warren Buffett je synonymom finančného úspechu. Jeden z najbohatších ľudí sveta a investorská ikona si preto zaslúži pozornosť, keď sa snaží povedať niečo múdre. A my vám teraz prinášame 17 jeho citátov, ktoré vás budú inšpirovať nie len k bohatšiemu, ale aj k naplnenejšiemu životu.

Prečítajte si celý článok »

Chcete byť kreatívnejší do 10 minút? Skúste týchto deväť vecí

Moderná kultúra často označuje kreativitu za prirodzený dar. Talent však má s tvorivosťou len málo dočinenia. Aj kreativita je zručnosť, ktorý sa dá naučiť, trénovať a rozvíjať.

Prečítajte si celý článok »

Osem spôsobov, ako bojovať proti bolesti hrdla

Boľavé hrdlo nie je ničím príjemným a mnoho ľudí sa snaží, aby bolesť zmizla čo najskôr. Ešte predtým, ako zamierite k doktorovi, môžete si uľaviť niekoľkými spôsobmi. Prinášame vám ich rovno osem.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-20-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (20. týždeň 2019)ako-dosiahnut-v-posilnovni-viac-osobnych-rekordovAko dosiahnuť v posilňovni viac osobných rekordov? uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-19-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (19. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-18-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (18. týždeň 2019)veci-ktore-vas-motivuju-k-tomu-aby-ste-uz-nevynechavali-treningyVeci, ktoré vás motivujú k tomu, aby ste už nevynechávali tréningy
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist