SlovakFitness.sk

Motivácia 21. 04. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (16. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

Zbavte sa týchto troch blokov a zmeňte svoj život v ľubovoľnom veku

Našli ste si čas v kolobehu vášho života na zamyslenie sa a zistili ste, že nie ste plne stotožnení so životom, ktorý žijete? Stále máte čas na zmenu. Aj keď si myslíte, že ste na zmenu príliš starí.

Prečítajte si celý článok »

Päť spôsobov, akými vám môže vaša kariéra škodiť

U väčšiny pracujúcich platí, že práce negatívne ovplyvňuje to, ako sa cítia. Zvyšuje sa hladina stresu, ktorej ignorovanie môže viesť k vážnym zdravotným problémom. Okrem stresu však existujú aj iné veci, ktoré negatívne vplývajú na vaše zdravie.

Prečítajte si celý článok »

10 tipov, ktoré vám pomôžu k šťastnému manželstvu

Chcete, aby vám vaše manželstvo vydržalo a boli ste v ňom šťastní. Každý vzťah je iný, ale tie úspešné v sebe spájajú niekoľko spoločných charakteristík. Na základe toho sme vám pripravili 10 tipov, ktoré vám k šťastnému manželstvo pomôžu.

Prečítajte si celý článok »

Probiotiká a ich vplyv na športovú výkonnosť

Patríte medzi tých ľudí, ktorí sú neustále chorí? Bez ohľadu na to, či ide o neustále problémy s nádchou alebo žalúdkom, existuje cesta von. Dokonca aj regeneráciu po tréningu vám zlepšia probiotiká.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-20-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (20. týždeň 2019)ako-dosiahnut-v-posilnovni-viac-osobnych-rekordovAko dosiahnuť v posilňovni viac osobných rekordov? uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-19-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (19. týždeň 2019)uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-18-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (18. týždeň 2019)veci-ktore-vas-motivuju-k-tomu-aby-ste-uz-nevynechavali-treningyVeci, ktoré vás motivujú k tomu, aby ste už nevynechávali tréningy
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist