SlovakFitness.sk

Motivácia 05. 05. 2019

Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (18. týždeň 2019)

ikonka
Máme za sebou ďalší týždeň nášho života. Chcete byť aj po ňom o niečo bližšie k úspechu v osobnom i pracovnom živote? Chcete mať o niečo lepší život? Prinášame vám prehľad článkov z magazínu Uspech.MNE.sk, ktoré vám k tomu napomôžu.

9 vecí, ktoré znižujú a ničia vašu motiváciu

Sú dni, kedy vstanete z postele a ste pripravení vyškrtávať si zo zoznamu úloh jednu úlohu za druhou. V iné dni však máte problém z postele vôbec vstať a celý deň bojujete s nedostatkom motivácie. Aby ste si ju udržali na vysokej úrovni, mali by ste poznať veci, ktoré ju zabíjajú.

Prečítajte si celý článok »

Mäkké zručnosti, ktoré firmy hľadajú v roku 2019

Hľadáte prácu, v ktorej by ste chceli napĺňať svoj potenciál? Chcete si zvýšiť šancu, že si vás do nej vyberú? Potom musíte vedieť, ako mäkkú zručnosti sú aktuálne na trhu práce žiadané.

Prečítajte si celý článok »

Spôsoby, akými sa môžete vyrovnať so závisťou a nenávisťou

Nie všetky osoby, ktoré v živote stretnete, vás budú rešpektovať a mať radi. Stretnete aj pár ľudí, ktorí vám budú závidieť, ktorí vás budú nenávidieť. Ako sa s nimi vyrovnať?

Prečítajte si celý článok »

Trápi vás únava? Tieto štyri rady vám dodajú energiu

Trápi vás únava, s ktorou sa už prebúdzate? Nevydržíte sa koncentrovať dlhšie ako pár hodín predtým, ako sa vám vybijú pomyselné baterky? Potom ste na správnej adrese. Prinášame vám jednoduché rady, ktoré vám pozdvihnú energiu i elán.

Prečítajte si celý článok »

Nezmeškajte nové články a staňte sa fanúšikom magazínu Uspech.MNE.sk na Facebooku.

O čom píše Úspech.MNE.sk?Nahlásiť chybu

Mohlo by vás zaujímať:
uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-20-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (20. týždeň 2019)ako-dosiahnut-v-posilnovni-viac-osobnych-rekordovAko dosiahnuť v posilňovni viac osobných rekordov? uspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-19-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (19. týždeň 2019)veci-ktore-vas-motivuju-k-tomu-aby-ste-uz-nevynechavali-treningyVeci, ktoré vás motivujú k tomu, aby ste už nevynechávali tréningyuspech-a-lepsi-zivot-prehlad-clankov-ktore-vam-pomozu-rast-17-tyzden-2019Úspech a lepší život: Prehľad článkov, ktoré vám pomôžu rásť (17. týždeň 2019)
Vylúčenie zodpovednosti: Informácie uverejnené v článku nie sú náhradou rád špecializovaného doktora a majú len informatívny charakter. Nezodpovedáme za zranenia a ujmy, ktoré pri ich využití nastanú. Pred ich aplikovaním odporúčame konzultáciu s lekárom alebo iným odborníkom!
Nájdete nás aj na Facebooku.NÁVRAT HORE  hore
E-KNIHY ZADARMO · COOKIES A OS. ÚDAJE · REKLAMA · KONTAKT

© 2013 - 2019 SlovakFitness.sk

Streftec - Webdesign & Media
TOPlist