Výživa

Recept: Kokosovo-jogurtové koláčiky

17. októbra 2013
Recept: Kokosovo-jogurtové koláčiky
Veľmi ľahká pochúťka na prípravu, ktoré pozostáva len z dvoch ingrediencie. Taký je dnešný recept na kokosovo-jogurtové koláčiky. Neobsahujú veľa sacharidov ani kalórií, čo prezradí už ich zloženie. Sú veľmi dobré suché, ale dochutiť sa dajú ešte aj s medom.

Info o recepte

Ingrediencie:

| 300 g gréckeho jogurtu
| 35 g nastrúhaného kokosu
| stevia

Postup prípravy receptu:

1. Grécky jogurt a nastrúhaný kokos spolu premiešame a dochutíme podľa potreby steviou.

2. Hmotu vložíme do foriem a vložíme ich do trúby rozohriatej na 180 stupňov celzia.

3. Pečieme asi 20 až 25 minút a podávame vychladené.