Motivácia

Pondelková dávka motivácie – citáty (4.)

01. apríla 2013
Pondelková dávka motivácie – citáty (4.)
Každý pondelok vám pravidelne prinášame tri motivačné, inšpiratívne citáty uznávaných osobností, ktoré vám dodajú impulz pre ďalšie dni pracovného týždňa.

„Človek, ktorý niečo chce, si nájde cestu. Človek, ktorý nechce, si nájde výhovorku.“
~ Stephen Dolley Jr.

„ Medzitým, čo si užívaš života alebo sa flákaš, niekto ďalší tvrdo pracuje. Niekto ďalší sa vzdeláva a niekto víťazí.“
~ Arnold Schwarzenegger, kulturisticky šampión, herec a politik

„Tí, ktorí nenájdu čas pre cvičenie, si budú musieť nájsť čas pre chorobu.“
~ Edward Smith-Stanley, niekdajší britský premiér

Nečítali ste ešte minulotýždňové citáty?
Pozrite si ich teraz: Pondelková dávka motivácie - citáty (3.)