Pre ženy

Tréning pre deň, v ktorý sa vám nič nechce

01. júla 2023
Tréning pre deň, v ktorý sa vám nič nechce
Aj keď by ste chceli byť fit a mať peknú postavu, niekedy jednoducho príde deň, kedy nemáte chuť nie len na cvičenie. Je to normálne, ale dá sa s takým dňom zatočiť. Cítite sa nemotivované, unavené a lenivé? Skúste tento tréning.

Ak máte lenivý deň, cvičenie je presne to, čo potrebujete, aby ste ožili a vylepšili si aj zvyšok dňa. Prospejete ním svojmu telu, zdraviu a i mozgu. Ak cvičenie vynecháte, budete sa aj cez zvyšok dňa cítiť zle. Keď ho absolvujete, vaše srdce sa rozbúši a dodá vám nával novej energie.

V podstate je jedno, čo budete robiť, len sa musíte hýbať. Najlepšie je, ak si zacvičíte tak, aby ste zahrnuli prvky kardia i silového tréningu. Nasledujúci tréning to ponúka. Zahŕňa hornú časť tela, dolnú časť tela i jeho stred, vďaka čomu bude krv prúdiť celým telom. Budete páliť kalórie a razom sa budete cítiť aj lepšie.

Je jedno, či to budete cvičiť v spálni a v pyžame alebo v tréningovom úbore a niekde inde. Potrebujete len stoličku. Cviky budete robiť postupne bez prestávky a po celom kruhu si dáte minútu pauzu. Cviky znova vykonáte bez prestávky a následne máte hotovo.

Začiatočníčky urobia z každého cviku osem opakovaní, pokročilé cvičenkyne desať. Ak vás dve kolá nabudia a ste skúsenejšie, môžete urobiť ak tretie kolo. Cviky sú nasledujúce:

1. Skracovačky

2. Kľuky s nohami na stoličke

3. Drepy s výskokom

4. Doska s nohami na stoličke
5. Angličáky

6. Most

7. Dvíhanie nôh v ľahu

Absolvujte tento tréning a znova sa vám vráti chuť do života.

Letný režim, pôvodne z 30.05.2015.