Chudnite ľahšie s e-knihou zadarmo!

SlovakFitness.sk pre vás pripravil ďalšiu elektronickú knižku. Nechceme ňou na Vás zarábať, chceme Vám pomôcť. Preto si ju môžete teraz hneď stiahnuť úplne zadarmo! A zadarmo ju môžete šíriť aj ďalej, svojim priateľom a známym.

9 pilierov efektívneho chudnutia

Úspešné chudnutie stojí na dvoch veciach - musíte kvalitnejšie jesť a viac sa hýbať. Spolu to vedie k tomu, že spálite viac kalórií ako ich prijmete. Stačí sa držať toho a schudnete. Môžete však dosiahnuť aj lepšie výsledky a o dosť skôr, ak sa zameriate na ďalšie aspekty. A práve v tejto knižke vám ponúkame 9 pilierov efektívnejšieho chudnutia. Dodržujte ich a uvidíte, že sa výsledky čoskoro dostavia.

Stiahnite si knihu zadarmo:

Keďže vám prinášame materiál, na ktorý sme obetovali našu energiu, čas a ponúkame ho úplne zadarmo, ocenili by sme, ak by ste sa aspoň stali naším fanúšikom na Facebooku.

Ak ním už ste, ďakujeme vám. Teraz môžete pristúpiť k stiahnutiu e-knihy:

STIAHNUŤ
(formát: PDF, veľkosť: 1196 kB)

Táto knižka nie je jediná, ktorú si môžete stiahnuť! Chcete viac? Ponúkame vám aj túto e-knihu zadarmo: 36 Tréningových tipov - Malými zmenami k lepším výsledkom.