Motivácia

Arnold Schwarzenegger – Jeho najlepšie výroky 2

04. septembra 2013
Arnold Schwarzenegger – Jeho najlepšie výroky 2
Každú druhú stredu vám prinášame články týkajúceho sa najväčšieho kulturistického šampióna všetkých čias, ktorý dosiahol úspechy v športe, v showbiznise i v politike. Dnes sa pozrieme na druhú várku motivačných citátov z úst Arnolda Schwarzeneggera.

1) „Posledné tri alebo štyri opakovania sú tie, ktoré nútia svaly rásť. Táto oblasť bolesti rozdeľuje šampióna od niekoho iného, kto šampiónom nie je. A to veľa ľuďom chýba, nemajú na to, aby pokračovali a jednoducho si povedali, že pôjdu aj cez bolesť bez ohľadu na to, čo sa stane.“

2) „Iba odpor, s ktorým bojujete v posilňovni a odpor, s ktorým bojujete v živote, dokážu budovať silný charakter.“

3) „Kulturistika je v mnohom ako každý iný šport. Ak chcete byť úspešní, musíte zo seba vydať 100 % pri vašom tréningu, diéte a mentálnom prístupe.“

4) „Vedel som, že som víťaz už koncom 60. rokov. Vedel som, že som predurčený niečomu skvelému. Ľudia hovoria, že takéto myslenie je úplne neskromné a ja súhlasím. Skromnosť nie je slovo, ktoré mi imponuje. Dúfam, že nikdy ani nebude.“

5) „Moje telo je ako raňajky, obed a večera. Nerozmýšľam o ňom, jednoducho ho mám.“

6) „Mám súkromné lietadlo, ale lietam komerčným letom, keď idem na konferenciu o životnom prostredí.“

Pozri aj: Arnold Schwarzenegger – Jeho najlepšie výroky 1