Zaujímavosti

Zľavový kód sa rovná výhodný nákup

Autor: PR článok  /   11. decembra 2020
Zľavový kód sa rovná výhodný nákup
Pomaly sa blížia najkrajšie sviatky roka – Vianoce. Tento rok viacerí z vás nebudú mať čas behať po obchodoch, ktoré možno ani nebudú otvorené. Nákup cez internet predstavuje ideálne riešenie. Sadnete si pohodlne na gauč, zakryjete sa dekou, zapnete do pozadia vianočné pesničky a môžete začať nakupovať z pohodlia domova.

Váš nákupný košík je plný, vy vyťahujete platobnú kartu a chystáte sa zaplatiť. Zrazu vám však pohľad spadne na okienko „zadať zľavový kód“ a vy si pomyslíte, aké by bolo super, keby nejaký máte. Vy ho ale môžete mať, dokonca veľmi rýchlo a zadarmo.

Vysvetlime si to na konkrétnom príklade:
  • chcete svojej sestre kúpiť na Vianoce nové fitness legíny
  • módne online obchody ako napríklad aboutyou.sk ponúkajú na výber skutočne veľké množstvo produktov rôznych značiek
  • ak nájdete tie správne legíny, vložíte ich do košíka a keď sa budete chystať platiť, vtedy vám ukáže okienko „zadať zľavový kód“
  • ak si do vyhľadávača napíšete about you zľavový kód, nájde vám mnoho rôznych kupónov, ktoré vám poskytnú buď zľavu alebo dopravu zadarmo
  • vygenerovaný kód skopírujte do okienka a užívajte si výhodnejšie nákupy

Prečo sa oplatí využívať zľavové kódy?

1. Lacnejší nákup
Tým, že použijete zľavový kód, získate čiastočnú zľavu z ceny tovaru, ktorú si uplatníte na vami vybranom produkte. Výhodou je, že použitím týchto kódov kúpite tovar častokrát lacnejšie než v kamennej predajni. Ak máte trochu viacej času, môžete si na rôznych stránkach popozerať napríklad už spomínané legíny, nájsť tie najlacnejšie, použiť vhodný kód a cena za vaše legíny bude skutočne výhodná.

2. Okamžitá zľava
Nemusíte na nič čakať, nikde sa registrovať, a ani vypĺňať formuláre. Zľavu dostanete okamžite, hneď ako si vyberiete váš kód. Aj keď by si to mohol niekto myslieť, zľavové kódy nie sú len pre verných zákazníkov, ale naozaj pre všetkých. Preto ich neváhajte použiť.

3. Na jednom mieste
Viete, že nemusíte hľadať na internete jednotlivé kódy? V našej krajine je niekoľko webových stránok, kde nájdete v rôznych kategóriách akcie, zľavy alebo výpredaje. Ak chcete mať prehľad o nových kódoch, prihláste sa na odber e-mailov, ktoré vám budú pravidelne prinášať nové informácie o aktuálnych akciách.

Náš tip: Ak neviete, kde máte hľadať, vyskúšajte portál kuponyzdarma.sk, kde nájdete stovky kódov, ktoré vám zlepšia deň, pretože vďaka nim lepšie nakúpite.

4. Jednoduché použitie
Kódy sú veľmi jednoduché na použitie. V podstate si len nájdete kód, ktorý vám vyhovuje, skopírujete ho a vložíte na správne miesto na internetovej stránke, kde uskutočňujete svoj nákup. Nezaväzujú vás žiadne povinnosti navyše. Je to skutočne jednoduché.

5. Takmer na všetko
Je to skoro až neuveriteľné, ale je to tak. Zľavové kódy viete použiť na nákup oblečenia, kozmetiky, potravín, na elektroniku, či na darčeky pre blízkych. Rovnako sa kódy dajú využiť aj na rôzne bytové doplnky, ako napríklad na zrkadlá, ktoré nikdy nevyjdú z módy a vždy skrášlia stenu byt alebo dom, ktorý zdobia. Ak plánujete kúpiť nejakú drahšiu vec, použitie zľavového kódu vám ušetrí veľa peňazí.

3 veci, na ktoré si dať pozor
  • zľava môže byť platná len pri nákupe nad určitú sumu
  • treba splniť nejaké podmienky, napr. použitie kódu môže byť časovo obmedzené na určitú hodinu
  • informácia o tom, odkedy dokedy zľava platí

Čaká vás prvý nákup?

Veľa internetových stránok ponúka kódy so zľavou na váš prvý nákup. Preto, ak viete, že na danej stránke nakupujete prvýkrát, neváhajte si vyhľadať kód k prvému nákupu a neminie vás zľava alebo doprava zadarmo.

Zľavové kódy sú tu pre vás. Existujú, aby vám spríjemnili nakupovanie. Vďaka nim viete ušetriť nemalé peniaze a ich využívanie sa oplatí. Môžeme preto skutočne povedať, zľavový kód sa rovná výhodný nákup.

Zdroj obrázku: Roman Samborskyi / Shutterstock.com